MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghörnskåp 16119102
nr 1611 9102
Vägghörnskåp
Bemålat, 1800-tal. Höjd: 105 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:58:00
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr